Kaip nustatoma vertimų kaina?

Vertimų biure „Runos“ vertimų kaina nustatoma pagal šiuo kriterijus:

bazinė kaina+priedai, atsižvelgiant į darbo sudėtingumą ir skubumą bei kalbą, į kurią arba iš kurios verčiamas tekstas (bazinė kaina – 11 EUR + PVM už 1500 išversto teksto ženklų).

Taip pat, vertimų kainos priklauso nuo specializuoto vertimo specifikos lygio – prie vertimo kainos gali būti pridedamas 10-40 proc. antkainis.

Kaip nustatoma vertimo apimtis?

Vertimų biure „Runos“ vertimo apimtis skaičiuojama išversto teksto ženklais. Teksto ženklus skaičiuoja kompiuterinė MS Word programa (MS Word > Tools > Word Count > Characters [no spaces]). Teksto ženklais laikomos visos tekste esančios raidės, skyrybos ženklai, skaičiai ir kiti simboliai, o tarpai neskaičiuojami.

Kiek kainuoja tekstų ir vertimų redagavimo, maketavimo paslaugos?

Tekstų redagavimo ir maketavimo kainą bei galimybes suteikti šią paslaugą vertimų biuras „Runos“ nustato kiekvienu atveju atskirai, įvertinus darbų apimtį. Dėl aukštos vertėjo kvalifikacijos ir kokybiškai atlikto vertimo papildomos redaktoriaus paslaugos ne visada reikalingos.

Ar vertimo tekstas gali būti ilgesnis už originalą?

Išversto teksto ilgis gali skirtis nuo originalaus teksto priklausomai nuo kalbos. Pavyzdžiui, verčiant iš lietuvių kalbos į vokiečių kalbą, tekstas gali pailgėti 10-15 proc., o verčiant iš vokiečių į lietuvių – tiek pat sutrumpėti. Todėl trumpesnis ar ilgesnis vertimo tekstas už originalų verčiamą tekstą nereiškia, kad vertimas yra nekokybiškas – vertimų biuro „Runos“ atliktų specializuotų tekstų vertimų raštu kokybe ir tikslumu galite neabejoti.

Kiek kainuoja vertimų tvirtinimas biuro antspaudu ir vertėjo parašu, taip pat notarinis tvirtinimas?

Vertimų biuras „Runos“ teikia tik sertifikuotas vertimo paslaugas – atlieka tik sertifikuotus vertimus raštu. Vertimų tvirtinimas biuro antspaudu ir vertėjo parašu yra nemokamas. Dokumentų notariniam tvirtinimui parengimas ir pateikimas notarui taip pat nemokamas. Mokama tik už notaro paslaugas.

Nemokamas bandomasis vertimas

Pirmą kartą į vertimų biurą besikreipiantiems klientams suteikiame galimybę išbandyti mūsų vertimų kokybę nemokamai išversdami 1 puslapio apimties bandomąjį tekstą. Jeigu ieškote profesionalaus vertimų partnerio – maloniai prašome susisiekti.

Užsakymas

Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta. Netrukus su Jumis susisieksime
Kažkas negerai, bandykite dar kartą.
Blogas ReCaptcha