Vertimų paslaugos „Runos“ vertimų biure sėkmingai teikiamos jau daugiau nei 20 metų – vertimų biuras Kaune buvo įkurtas 1999 m.

Mūsų kolektyvas – kvalifikuoti ir patyrę vertimų specialistai, kuriuos subūrėme per ilgus veiklos metus ir kurių dėka sukaupėme plačią patirtį, leidžiančią suteikti aukštos kokybės vertimų paslaugas mūsų klientams.

Individualus dėmesys kiekvienam užsakymui ir pagarba kiekvienam klientui – yra vertimų biuro „Runos“ kasdienio darbo pagrindas, teikiant profesionalias vertimų paslaugas Kaune bei visoje Lietuvoje ir kuriant ilgamečius santykius su klientais. Vertimų biuras yra įsikūręs Kaune, Senamiestyje, tačiau su mumis galite susisiekti bei visas paslaugas gauti  ir nuotoliniu būdu, pasitelkiant visas šiuolaikines ryšio priemones.

Vertimų kokybė ir tikslumas

Mes dedame visas pastangas, kad vertimai būtų kokybiški ir tiksliai atitiktų originalių tekstų prasmę. Todėl mūsų vertėjai yra tik aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys daugelio metų patirtį verčiant specializuotus tekstus ir yra pasiruošę suteikti aukščiausios kokybės vertimų paslaugas. Dėl skirtingų sričių specifinių terminologijų, vertėjai yra skirstomi į grupes pagal specializacijos sritis (teisinė, finansinė, medicininė, mokslinė–techninė ir kitos sritys). Siekiant užtikrinti tiksliausią vertimą vertimus į užsienio kalbas atlieka arba redaguoja gimtakalbiai atitinkamų užsienio kalbų vertėjai, o visus vertimus į lietuvių kalbą redaguoja lietuvių kalbos specialistai.

Puikus kokybės ir kainos santykis

Mūsų kokybiškos vertimų paslaugos yra teikiamos už itin konkurencingas kainas, o didesniems vertimų užsakymams ir nuolatiniams klientams taikomos lanksčios nuolaidos.

Oficialus vertimų patvirtinimas

Visi mūsų vertimai yra teisės aktų nustatyta tvarka patvirtinami vertėjo parašu, o esant poreikiui ir klientui pateikus originalius dokumentus, galime suderinti vertimų notarinį patvirtinimą.

Vertimų greitis

Vertimų biuras „Runos“ visada deda maksimalias pastangas suteikti vertimo paslaugas per trumpiausią įmanomą laiką. Itin skubiai galime atlikti rusų ir anglų kalbų vertimus, kurių apimtis ne didesnė nei 5 lapai – užsakymą pateikus ryte, vertimą užsakovui dažniausiai atiduodame tą pačią dieną.

Sprendimai nestandartinėse situacijose

Vertimų biuras „Runos“ vienija profesionalius vertėjus gebančius pasiūlyti sprendimus nestandartinėse situacijose, kuomet verčiamas nestandartinio pobūdžio tekstas, o esant poreikiui darbą kokybiškai galime atlikti ir skubos tvarka netaikant papildomo mokesčio.

Susisiekite

Prireikus vertimo paslaugų, užpildykite užsakymo / užklausos formą ir vertimų biuras Kaune „Runos“ operatyviai su jumis susisieks.
Ačiū. Jūsų žinutė išsiųsta Kažkas negerai, bandykite dar kartą. Blogas reCaptcha