Vertimų biuras „Runos“, įsikūręs Kaune, teikia kokybiškas bei aukščiausius profesinius standartus atitinkančias vertimo paslaugas. Jau daugiau nei 20 metų klientai mums patiki atlikti įvairių sričių (techninių, mokslinių, reklaminių, literatūrinių ir kt.), visų rūšių dokumentų bei skaitmeniniam turiniui naudojamų tekstų vertimus. Mums nėra per didelio ar per mažo, per paprasto ar per sudėtingo darbo – vertimų biuras „Runos“ visada pasiruošęs suteikti profesionalias vertimo paslaugas, geriausiai atitinkančias klientų poreikius.

Profesionalūs tekstų ir dokumentų vertimai yra atliekami iš ir į daugybę skirtingų kalbų bei jų kombinacijų – vertimų biuras „Runos“ teikia net ir daugiakalbių dokumentų vertimo į vieną ar kelias kalbas paslaugą. Aukštą mūsų vertimų kokybę užtikrina ilgametė „Runos“ vertimų veiklos patirtis ir per šį laiką suburta profesionalių ir patyrusių vertimo specialistų komanda.
Profesionalus ir kokybiškas skirtingų tekstų ir dokumentų vertimas lemia aukštą klientų pasitenkinimą ir mūsų vertimo biuro pripažinimą bei suteikia džiaugsmą dėl vykdomos vertimų veiklos rezultatų. Geriausias „Runos“ vertėjų darbo kokybės įvertinimas – vis sugrįžtantys klientai, tarp kurių yra tiek ir vienos sėkmingiausių Lietuvos įmonių, tiek ir fiziniai asmenys bei valdžios įstaigos.

Vertimų biuras „Runos“ verčia iš daugybės pasaulio kalbų: nuo pačių populiariausių – anglų, rusų, lenkų, latvių ir norvegų – iki gerokai retesnių – japonų ar kinų. 

Visas vertimų biuro „Runos“ paslaugas galite gauti nepalikdami ofiso ar namų

Mūsų tikslas – pateikti klientui kokybiškai išverstą ir visapusiškai paruoštą tekstą, todėl vertimų biuras „Runos“ teikia ne tik tekstų vertimo paslaugas, bet ir, esant poreikiui, gali pasiūlyti reikalingas maketavimo ir redagavimo paslaugos.

Jeigu išverstą dokumentą ketinate pateikti ar panaudoti užsienio valstybėje, Jums gali būti reikalingas dokumento patvirtinimas apostile.

Vertimų biuras „Runos“ gali išversti įvairiausio pobūdžio tekstus ar dokumentus. Mūsų vertimo biuro profesionalūs vertėjai specializuojasi teisinių, finansinių, medicininių, mokslinių ir techninių tekstų vertimuose, bei taip pat turi literatūrinių tekstų vertimo patirtį.

Vertimų biure „Runos“ vertimų kaina nustatoma pagal įvairius kriterijus

Vertimų biuras teikia platų verčiamų kalbų pasirinkimą ir atlieka įvairių kalbų bei jų kombinacijų vertimus, teikia teksto redagavimo ir maketavimo paslaugas bei atlieka specializuotus vertimus su oficialiais notariniais patvirtinimu ir apostile.

Vertimų biuras „Runos“ yra pasiruošęs padėti, jeigu Jums prireiktų oficialaus dokumento vertimo kopijos notarinio patvirtinimo.