Jeigu išverstą dokumentą ketinate pateikti ar panaudoti užsienio valstybėje, Jums gali būti reikalingas dokumento patvirtinimas apostile. Apostilė – tai dokumente esančio parašo, pasirašiusio asmens pareigų ir antspaudo tikrumo patvirtinimas, atliekamas pagal 1961 m. spalio 5 d. Hagos konvenciją. Lietuvoje išduotus dokumentus reikia tvirtinti apostile, kai jie bus naudojami bet kurioje valstybėje, kuri bus prisijungusi prie Hagos konvencijos. Tikslų ir aktualų valstybių, kurioms teikiamus dokumentus reikia patvirtinti apostile, sąrašą rasite čia: (https://keliauk.urm.lt/gyvenantiems-uzsienyje/konsulines-funkcijos-lietuvos-pilieciams/dokumentu-legalizavimas-ir-tvirtinimas-pazyma-apostille/sarasas-valstybiu-prisijungusiu-prie-1961-m-hagos-konvencijos-del-uzsienio-valstybese-isduotu-dokumentu-legalizavimo-panaikinimo). Tarp tokių valstybių yra Jungtinė Karalystė, Vokietija, Danija, Norvegija ir kt.

Jeigu Jums yra reikalingas oficialaus dokumento vertimas ir patvirtinimas apostile – mes mielai Jums pagelbėsime ir už Jus pateiksime dokumentus patvirtinimui apostile bei grąžinsime Jums dokumentų originalus kartu su apostile patvirtintais vertimais.

Susisiekite

Prireikus vertimo paslaugų, užpildykite užsakymo / užklausos formą ir vertimų biuras Kaune „Runos“ operatyviai su jumis susisieks.
Ačiū. Jūsų žinutė išsiųsta Kažkas negerai, bandykite dar kartą. Blogas reCaptcha