Vertimų biuras „Runos“ verčia iš daugybės pasaulio kalbų: nuo pačių populiariausių – anglų, rusų, lenkų, latvių ir norvegų – iki gerokai retesnių – japonų ar kinų. 

Vertimų biuras „Runos“ verčia iš daugybės pasaulio kalbų: nuo pačių populiariausių – anglų, rusų, lenkų, latvių ir norvegų – iki gerokai retesnių – japonų ar kinų. Todėl kviečiame kreiptis dėl Jums reikalingų kalbų vertimų ar jų kombinacijų. Mūsų profesionalūs vertėjai yra pasiruošę padėti ir skirti ypatingą dėmesį kiekvienam klientui.

Žemiau pateikiame kalbų, iš kurių dažniausiai verčiame, sąrašą. Tačiau, jeigu jame neradote Jums reikalingos kalbos – susisiekite su mumis ir mes pasinaudodami savo vertimų specialistų tinklu parengsime profesionalų vertimą iš ir į bet kokią kalbą. „Runos“ vertimų biuro komanda pasiruošusi padėti kiekvienu atveju skirdama individualų dėmesį Jums reikalingos vertimo paslaugoms suteikimui.

Vertimas iš lietuvių į anglų / iš anglų į lietuvių

Dokumentų vertimas iš anglų kalbos į lietuvių vertimų biure „Runos“ yra viena dažniausiai teikiamų paslaugų, kuri užsakoma kiekvieną dieną. Su šia kalba mūsų klientams tenka susidurti itin dažnai tvarkant su darbu, verslu ar laisvalaikiu susijusius klausimus. Tai nestebina, nes anglų kalba – viena iš populiariausių kalbų pasaulyje. Šia kalba bendraujama ir rašoma ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir kitose anglakalbėse šalyse. Vertimų biuro „Runos“ maloniai padės Jums ir atliks visus reikalingus dokumentų ir tekstų vertimus į ir iš anglų kalbos.

Visi anglų kalbų vertimai, kurių apimtis yra ne didesnė nei 5 lapai, gali būti atliekami per ypač trumpą laiką – vertimas atiduodamas užsakovui užsakymo priėmimo dieną

Vertimas iš lietuvių į rusų / iš rusų į lietuvių

Vertimų biure „Runos“ vertėjai yra sukaupę ilgametę patirtį atliekant vertimus iš ir į rusų kalbą iš daugybės kitų kalbų. Vertimai į rusų kalbą atliekami rusų kalbos vertėjų, kuriems rusų kalba yra gimtoji. Taip pat, įvertinus verčiamo teksto pobūdį (teisinis, finansinis, mokslinis-techninis ar kt.), vertimą atlieka tos srities specialistas, kuris puikiai išmano atitinkamos srities terminiją ir kalbos subtilybes. Visi rusų kalbos vertimai, kurių apimtis yra ne didesnė nei 5 lapai, gali būti atliekami per ypač trumpą laiką – vertimas atiduodamas užsakovui užsakymo priėmimo dieną.

Vertimas iš lietuvių į vokiečių / iš vokiečių į lietuvių

Vertimus į ir iš vokiečių kalbos vertimų biure „Runos“ atlieka patyrę ir kvalifikuoti vertėjai. Tekstų ir dokumentų vertimus į vokiečių kalbą atlieka profesionalūs vertėjai, taip pat turime vertėjus, kuriems vokiečių kalba yra gimtoji. Vertėjai specializuojasi skirtingose srityse (teisinis, finansinis, mokslinis-techninis ar kt.), todėl kokybišką vertimą atlieka tos srities specialistas, kuris puikiai išmano atitinkamos srities terminiją ir kalbos subtilybes.

 

A iki G H iki L M iki R S iki V
Albanų Hebrajų Makedonų Serbų
Anglų Islandų Moldavų Slovakų
Arabų Isapnų Mongolų Slovėnų
Armėnų Italų Norvegų Suomių
Azerbaidžianiečių Japonų Olandų Švedų
Baltarusių Kazachų Persų Tadžikų
Bulgarų Kinų Portugalų Turkmėnų
Čekų Kirgizų Prancūzų Turkų
Danų Korėjiečių Rumunų Ukrainiečių
Estų Kroatų Rusų Uzbekų
Flamandų Latvių   Vengrų
Graikių Lenkų   Vietnamiečių
Gruzinų Lietuvių   Vokiečių

Susisiekite

Prireikus vertimo paslaugų, užpildykite užsakymo / užklausos formą ir vertimų biuras Kaune „Runos“ operatyviai su jumis susisieks.
Ačiū. Jūsų žinutė išsiųsta Kažkas negerai, bandykite dar kartą. Blogas reCaptcha