Mūsų tikslas – pateikti klientui kokybiškai išverstą ir visapusiškai paruoštą tekstą, todėl vertimų biuras „Runos“ teikia ne tik tekstų vertimo paslaugas, bet ir, esant poreikiui, gali pasiūlyti reikalingas maketavimo ir redagavimo paslaugos.


Redagavimas užtikrina sklandų, gramatiškai ir stilistiškai tikslų vertimą, o maketavimas – struktūros išlaikymą ir tolygų informacijos pateikimą. Tai tampa ypač aktualu tais atvejais, kada verčiamas tekstas iš vienos kalbos į kitą sutrumpėja arba pailgėja (pavyzdžiui, verčiant iš vokiečių kalbos į lietuvių kalbą tekstas sutrumpėti gali net iki 10-15 proc.).

Pakitus teksto ilgiui, atitinkamai pasikeičia teksto ir grafinių elementų (paveikslėlių, diagramų, schemų ir pan.) išdėstymas, todėl tam, kad visa informacija būtų tolygiai išlaikyta išvertus tekstą, atliekamas teksto maketavimas.

Džiaugiamės, kad dėmesingumu ir pagarba klientui grindžiamos vertimų biuro „Runos“ suteikiamos paslaugos yra pripažįstamos ir vertinamos ilgamečių ir vis sugrįžtančių mūsų klientų.

Susisiekite

Prireikus vertimo paslaugų, užpildykite užsakymo / užklausos formą ir vertimų biuras Kaune „Runos“ operatyviai su jumis susisieks.
Ačiū. Jūsų žinutė išsiųsta Kažkas negerai, bandykite dar kartą. Blogas reCaptcha